Hakkımızda


OteLKolay.Com bir NEWTURK TURİZM iştirakidir. NEWTURK TURİZM TİCARET LTD. ŞTİ. bünyesinde TURSAB A Grubu ( 12101)  seyahat acentası olarak faaliyetlerini sürdüren “NEWTURK TURİZM” setörel deneyimiyle müşterilerine yurtiçi ve yurtdışı ekonomik otel rezervasyonları, uçak biletleri, vize işlemleri ile renkli tatil seçenekleri sunmaya devam etmektedir.

Tecrübesi ile seyahatlerinize değer katan ve fark yaratan, kurumsal müşteri ihtiyaçlarını en iyi şekilde anlayan ve mükemmeliyet ile cevap veren acentamız, tüm dünya havayolları ile online bağlantı merkezli rezervasyon sistemleri sayesinde güvenli, kaliteli ve en uygun fiyat seçenekleri sunarak, SINIRSIZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ilkesi ile hizmet vermektedir.

Müşteri ihtiyaçlarına paralel olarak vizyonumuz, fuar, kongre ve seyahat organizasyonlarında, köklü bir seyahat yönetim şirketi olmanın getirdiği deneyim ve gücü ile hizmetlerine devam etmek, iş yada özel seyahatlerinizi sorunsuz ve huzur içinde gerçekleştirmenizi sağlamak, yurtiçi ve yurtdışında farklı kategorilerde 400.000 ‘i aşkın otel seçeneği, 120 ülkede verdiğimiz transfer hizmeti, dünyanın her tarafında araç kiralama firmaları ile anlaşmalı olmamız sayesinde çoklu alternatifler ve en uygun fiyatlar ile seyahatlerinize değer katmaktır.

Ekibimiz hizmetinizdedir. Gereksinim duyduğunuz takdirde bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.